Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Flash Fert 2009 yılında Antalya’da kuruldu. Flash Tarım Ürünleri LTD. ŞTİ. olarak ürünlerimizdeki verimi arttırmak ve ürün kalitemizi uluslararası standartların üzerine çıkarmak amacıyla Flash Fert markası altında gübre üretimine başlamaya karar verdik.

Gübrelerimizi ilk olarak kendi ürünlerimizde kullanıp ürünlerimizdeki verim ve kaliteyi arttırdıktan sonra bunu çevredeki şirketler ve üreticilerle paylaştık. Şimdi Türkiye’nin her bölgesinde satış yapmaktayız.

En kaliteli gübreyi üretmeyi görev edinmiş olan Flash Fert , Türk tarım ürünlerinin kalitesini arttırarak dünya pazarındaki değerini ve bilinirliliğini arttırmayı hedeflemektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini, kaliteyi, sosyal sorumluluğu ön planda tutan firmamız, yaptığı yenilik ve yatırımlarla her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve bu anlayışı esas alarak sektörde öncü bir kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.

Kaliteli Ürün

Firmamız kurulduğu günden günümüze, ‘kaliteli gübre kaliteli ürün’ anlayışını görev edinmiştir.

Kendi şirketimizin ürünleri için başlayan gübre üretim yolculuğumuzda bugün modern teknolojiler ve uzman personelimizle devam etmektedir.

Güvenli Nakliye

Üretimimizi Antalya'daki tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz.

30 yıllık ihracat tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile her bir gübrenin özelliklerini dikkate alarak en uygun lojistik çözümleri üretip kısa zamanda ürünlerin sahiplerine güvenli şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

tt

Biz De Üreticiyiz

Flash Tarım Ürünleri LTD. ŞTİ. isimli şirketimiz aracılığıyla ihracata yönelik ürün yetiştirmekteyiz. Uluslararası standartlarda tarım ürünü yetiştirmeyi kendisine misyon edinmiş şirketimiz şimdi bu idealini Türk üreticilerine yaymayı hedeflemektedir.